همه چيز در مورد صنعت چاپ

درباره وبلاگ

همه چيز در مورد صنعت چاپ

هر آنچه که لازم است درباره صنعت چاپ بدانید

سه شنبه بیست و هشتم 8 1398

آیا انواع مختلفی از روش های چاپ وجود دارد؟

قبل از انتخاب خدمات چاپ مناسب برای سازمان خود، باید بدانید که به چه نوع چاپی نیاز دارید. بیشتر سازمانها درک نمی کنند که انواع مختلفی از چاپ وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید. به عنوان مثال، ممکن است شما نیاز داشته باشید:

                                  

چاپ دیجیتالی: یک استراتژی با کیفیت بالا و کم هزینه برای چاپ مواد فله مانند برای بازاریابی مستقیم و چاپ جزوات است.


چاپ UV : یک استراتژی چاپ جذاب است که به شرکت چاپی شما اجازه می دهد تا به انتخاب بی پایان جلوه های ویژه با تصاویر واضح و با وضوح بالا دست یابد.


چاپ مرکب: خدمات چاپی بی نظیری که از مواد ویژه ای استفاده می کنند تا تصاویر شما با جلوه های سه بعدی و حرکتی از صفحه خارج شوند.


چاپ افست: انتخاب ایده آل در هنگام نیاز به مقادیر زیادی از دارایی های بصری - چاپ افست باعث می شود تولید مثل رنگ واضح و تصاویر خیره کننده و بدون برچسب قیمت بالا امکان پذیر باشد.

هنگامی که انواع مختلفی از خدمات چاپ را در اختیار دارید می دانید، بهتر است تیمی را انتخاب کنید که بتواند به شما در رسیدن به جلوه های تصویری مورد نظر خود کمک کند.


آیا تجربه ای در خدمات چاپ وجود دارد؟

بسیاری از شرکت های جدید و رو به رشد اشتباه می گیرند که فکر می کنند هنگام انتخاب خدمات چاپ مناسب، تجربه مهم نیست. با این حال، شایان ذکر است که چاپ حرفه ای مانند فشار دادن یک دکمه روی رایانه در خانه به همان صورت نیست. شما نیاز به پشتیبانی متخصص دارید تا مطمئن شوید که هر بار تصاویر شما به درستی چاپ می شوند. از این گذشته، یک تصویر مبهم یا نامفهوم می تواند به شهرت شما آسیب برساند، و احتمال خراب شدن اعتبار شما نیز وجود دارد.

هنگامی که در حال جستجوی خدمات چاپ نهایی هستید، ضروری است تیمی را انتخاب کنید که بتواند شما را به لطف سالها دانش و تجربه راهنمایی کند. یک تیم حرفه ای:

  • به سؤالاتی که در مورد طراحی چاپ ممکن است پاسخ می دهد.
  • برای جلوگیری از هرگونه اشتباه گران، اندازه گیری ها و الزامات را دو برابر کنید
  • در انتخاب استراتژی چاپ مناسب برای نیازهای خود به شما کمک می کند.


مواد چاپی خود را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که آنها بالاترین استانداردها را رعایت می کنند.

داشتن یک متخصص در تیم برای خدمات چاپ شما به بهترین نتیجه برای پروژه شما کمک می کند، که در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.


آیا چاپ می تواند سازگار با محیط زیست باشد؟

در دنیای همیشه در حال تحول، مهم است که اطمینان حاصل کنید که از اعتبار برند شما محافظت میشود و به نسل در حال تغییر مشتری متوسل می شوید. برای اکثر شرکت ها، این بدان معناست که آنها در خدمات چاپ کارآیی و خوبی برای کره زمین سرمایه گذاری می کنند. خوشبختانه، مواد چاپی نباید مواد شیمیایی و زباله باشندشرکت های چاپ متفکر اطمینان حاصل می کنند که می توانند با راه حل های چاپی که بر روی پایداری ساخته شده است، از جذب کربن خود نهایت لذت را ببرند. با داشتن یک چاپخانه سازگار با محیط زیست می توانید اطمینان داشته باشید که دارایی های شما در عین حال نسبت به محیط زیست مقاوم و مهربان هستند.


آیا تیم چاپ شما رشد فکری شما را درک خواهد کرد؟

وقتی تیم خدمات چاپ را انتخاب می کنید تا شما را در طی فرآیند خلاقیت راهنمایی کند، مهم است که شخصی را پیدا کنید که به او اعتماد کند. تا حدی، این بدان معنی است که شما باید یک تیم چاپ را انتخاب کنید که دقیق و قابل اطمینان باشد. این تضمین می کند که آنها آماده باشند تا به هر سؤالی که ممکن است در طول مسیر داشته باشید پاسخ دهند.

با این وجود، انتخاب یک شرکت چاپی که پیش از این با سازمان های مشابه در صنعت شما همکاری کرده است، ممکن است مفید باشد. هرچه تیم شما از شرکت شما و الزامات آن آگاهی بیشتری داشته باشد، ارائه پیشنهادهایی که ممکن است به مطالب شما کمک کند، آسانتر می شود. به عنوان مثال، اگر در صنعت آموزش و پرورش هستید، تیم چاپ شما ممکن است به شما پیشنهاد کند که از چاپ عدسی استفاده کنید تا استراتژی های مستقیم نامه شما معروف شود. از طرف دیگر، شرکت هایی که در فضای باغبانی وجود دارند، به برچسب هایی نیاز دارند که دارای مقاومت در برابر هوا و انعطاف پذیری باشند.


آیا می توانید کیفیت خدمات چاپ یک شرکت را بررسی کنید؟

سرانجام، هر زمان که می خواهید در راه حل جدید مانند خدمات چاپ سرمایه گذاری کنید، مهم است که اطمینان حاصل کنید که سطح بالایی از کیفیت مورد نظر را کسب می کنید. اکثر شرکتهای خدمات چاپ قادر خواهند بود از طریق مطالعات موردی و اوراق بهادار، سابقه کار خود را به شما نشان دهند. اگر نمی توانید هیچ مدرکی را ببینید که شرکت منتخب شما می تواند خدمات چاپ مورد نیاز شما را ارائه دهد، ممکن است ایده خوبی باشد که در جای دیگری آن را جستجو کنید.


وقتی پتانسیل یک شرکت چاپ را بررسی می کنید، به یاد داشته باشید که موارد زیر را بررسی کنید:

شواهد موفقیت با انواع مختلف چاپ (عدس، افست )

  • متن یا فونت هایی اشتباه تنظیم شده است که آنطور که باید نیستند
  • دود جوهر
  • رنگ های همسان
  • مشکلات در چاپ دو برابر


شرکت خدمات چاپ مناسب قادر خواهد بود هر بار تجربه ای عالی را به شما ارائه دهد، خواه راه حل های تبلیغاتی مستقیم را چاپ کنید، یا در یک بنر جدید برای کنوانسیون آینده سرمایه گذاری می کنید. آنها حتی ممکن است قادر به ارائه پیشنهاداتی باشند که دارایی های شما را به سطح بالاتری می برد!


منبع :  immij.com/everything-you-need-to-know-about-printing-services


 

(0) نظر
X